Kacper Tatara w Chojniczance. Rezerwy remisują

2011-08-25 09:41:53  |  Ł.R.

Wczoraj (24.08) zespół rezerw Chojniczanki prowadzony przez Bartosza Nartowskiego zremisował na wyjeździe z Potokiem Pszczółki 1:1.

Był to zarazem czwarty występ naszego drugiego zespołu na boiskach IV-ligowych. Po dwóch porażkach i jednym zwycięstwie przyszedł czas na pierwszy remis. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli żółto-zieloni. Do bramki strzeżonej przez Damiana Primela trafił Tomasz Lewandowski, który wślizgiem ubiegł naszego bramkarza. Dziewięć minut później piłkarze rezerw Chojniczanki cieszyli się z doprowadzenia do remisu. Gola bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Adrian Ligenza. W drugiej połowie kibice zebrani na stadionie Potoku nie doczekali się już bramek i mecz zakończył się podziałem punków. W następnym meczu Chojniczanka II zagra u siebie z Huraganem Przodkowo. Początek meczu o godzinie 17:00.

POTOK PSZCZÓŁKI – JANTAR/CHOJNICZNKA II 1:1 (1:1)

Chojniczanka II: Primel - Błaszczak (58 - Szynwelski), Michalak, Kaśnikowski, Brigmann - Tarnowski, Zalewski (46 - Jędrzejewski), Ligienza, Skiba (65 - Stanisławski), Frymark - Jurga.

Olimpia Sztum - Jantar Ustka  1:0

Jantar Chojniczanki z czterema punktami plasuje się na bezpiecznym ósmym miejscu. Na czele tabeli znajdują się rezerwy Arki Gdynia.

KACPER TATARA W CHOJNICZANCE

Wczoraj (24.08) działacze Chojniczanki sfinalizowali ostatni transfer w letnim okienku transferowym.

Do zespołu z Chojnic dołączył Kacper Tatara. Z naszym klubem związał się rocznym kontraktem. Co możemy powiedzieć o tym piłkarzu?

23-letni napastnik swoje pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w Motorze Lublin. W zeszłym sezonie piłkarz ten strzelał bramki dla drugoligowego Znicza Pruszków. Zdobył on dla swojego ostatniego zespołu łącznie 10 goli. Ostatnio Kacper Tatara przebywał na testach  w niemieckim trzecioligowcu SV Darmstadt 98, gdzie ostatecznie kontraktu nie podpisał. Ma on również za sobą występy w Cracovii Kraków czy Stali Rzeszów.