Strona główna

WOŚP w Chojnicach (PROGRAM)

WOŚP w Chojnicach (PROGRAM)

2024-01-27 07:00:00  |  Angelika Ollik

Zobacz, co się będzie działo podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnicach.


32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnicach odbędzie się w dniach 27-28 stycznia, a chojnicki sztab WOŚP zaplanował sporo atrakcji. W sobotę odbędzie się już 6. Chojnicki Bieg „Policz się z cukrzycą” na promenadzie w Charzykowach, a o godz. 17:00 w Chojnickim Centrum Kultury „Wośpowe spotkanie z kulturą”.

- To będzie czwarta edycja tego wydarzenia i serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców. W tym roku chcemy skupić się na lokalności i promować lokalnych artystów poprzez ich dzieła, usługi oraz usługi naszych przedsiębiorców – mówi wiceburmistrz Adam Kopczyński. Tego wieczoru wylicytować będzie można między innymi: ręcznie wykonaną łódkę, obrazy, fotografie, kolacje w chojnickich restauracjach, złote serduszko, vouchery, roczny karnet do kina, mural czy fotel burmistrza na jeden dzień. Zwieńczeniem dnia będą mocne brzmienia „Metalowej Orkiestry” w Browarze Gościniec od godz. 19:00.

Z kolei 32. finał WOŚP 28 stycznia odbędzie się w hali Centrum Parku przy ul. Huberta Wagnera. – Zaczynamy o godz. 14:00 sceną, ale zapraszamy już wcześniej na godz. 10:00. Będzie kawiarenka oraz atrakcje dla najmłodszych. O 14:00 będzie muzyczno-balonowe show, pokaz bokserski i OSP w akcji. O 17:00 zaczynamy koncerty Space Bush, Orchidea oraz Marek Kościkiewicz z zespołem i zakończymy o 20:00 światełkiem do nieba – wymienia Paulina Ambroziak, szefowa chojnickiego sztabu WOŚP. Równolegle na Starym Rynku będzie także kawiarenka ze słodkościami prowadzona przez wiceburmistrza, a także swój pokaz zaprezentują służby mundurowe.

To jednak nie koniec atrakcji, bowiem podczas tegorocznych licytacji wśród fantów do zdobycia znajdzie się także wyjątkowa oferta. – Nowością jest rzecz, którą zaczerpnęliśmy z Warszawy, na licytacji online będzie możliwość udzielenia ślubu przez burmistrza w trzech nietypowych miejscach jeżeli chodzi o nasze Chojnice. Będzie to stadion Chojniczanki nawet z możliwością przed meczem, płyta Starego Rynku przed ratuszem oraz Park Tysiąclecia. Zwycięzca będzie miał określony czas, kiedy będzie mógł to zrealizować, czyli od maja 2024 roku do czerwca 2025 roku, także zachęcamy narzeczonych z Chojnic i okolic – dodaje wiceburmistrz Kopczyński.

Szczegółowy program 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnicach poniżej:


Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl