Strona główna

'Prawdziwe życie aniołów'. Rozwiązanie konkursu!

'Prawdziwe życie aniołów'. Rozwiązanie konkursu!

2023-05-19 08:00:00  |  opr. red. ChCK

W najbliższy poniedziałek (22.05.) w ramach DKF film dramat "Prawdziwe życie aniołów". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!


"Prawdziwe życie aniołów", 22.05., godz. 19:00

reżyseria: Artur W. Baron

scenariusz: Artur W. Baron

gatunek: dramat

czas trwania: 1 godz. 17 min.

ograniczenie wiekowe: 15+

Czy kiedy aktor traci słowa, przestaje być aktorem? Adam jest u szczytu sławy. Scena to jego życie i często wybiera aktorstwo, zaniedbując relacje z najbliższymi. Kiedyś wcielił się w grzesznego, ale szlachetnego anioła. Teraz potrzebna jest mu jego pomoc. Adam ma poważny udar. Lekarze walczą o jego życie, ale nie dają szans na powrót do "żywych". Jego żona Agnieszka wierzy, że mimo śpiączki jej mąż gdzieś tam jest. Trzeba do niego dotrzeć i zmobilizować do powrotu. A potem nauczyć wszystkiego od podstaw, bo choroba odbiera mowę i sprawność ciała. Rozpoczyna się walka o spełnienie obietnicy, że Adam kiedyś stanie na scenie i zagra. Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii kina aktor po udarze, cierpiący na afazję i paraliż, gra główną rolę. Film inspirowany historią Krzysztofa Globisza.

(Opis dystrybutora)

Link do YouTube


UWAGA KONKURS:

Mamy podwójną wejściówkę na najbliższy seans DKF, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując "Prawdziwe życie aniołów", a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy do niedzieli (21.05.) do godz. 10:00.

Rozwiązanie konkursu:

Bilety na seans zdobyła Pani Katarzyna Bednarska-Majer z Konarzyn. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl