Strona główna

Poznaj PUE na bezpłatnym szkoleniu

Poznaj PUE na bezpłatnym szkoleniu

2022-03-15 08:05:00  |  ZUS fot. pexels.com

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenie online poświęcone Platformie Usług Elektronicznych (PUE) i jej możliwościom, zwłaszcza tworzeniu potwierdzeń i elektronicznych wniosków. Webinarium, które odbędzie się 22 marca o godz. 10:00, skierowane jest zarówno do ubezpieczonych, jak i płatników składek.


Uczestnicy wirtualnego szkolenia dowiedzą się m.in. jakie możliwości daje korzystanie z PUE, jak tworzyć i wysłać elektroniczne dokumenty do ZUS, a także jak samodzielnie przygotowywać i pobierać potwierdzenia z danymi oraz sprawdzać ich autentyczność.

Zapisy na szkolenie ZUS przyjmuje pod adresem: elzbieta.duszynska01@zus.pl. Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. - Zgłoszenie będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl. - informuje Regionalny Rzecznik Prasowy województwa pomorskiego, Krzysztof Cieszyński.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl