Strona główna

Dowiedz się więcej o „Polskim Ładzie” na wspólnym szkoleniu ZUS i KAS

Dowiedz się więcej o „Polskim Ładzie” na wspólnym szkoleniu ZUS i KAS

2022-02-07 12:11:02  |  ZUS fot. pexels. com

W związku ze zmianami wynikającymi z wprowadzenia „Polskiego Ładu” pomorskie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Krajowej Administracji Skarbowej zapraszają 11 lutego na bezpłatne szkolenie. ZUS i KAS zapraszają na webinarium, którego uczestnicy będą mogli poznać jakie zmiany od nowego roku nastąpiły w naliczaniu i opłacaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne.


Uczestnicy dowiedzą się też co zmienia się w dokumentach rozliczeniowych i terminach ich składania oraz opłacania składek. Przedstawiciele KAS przybliżą nową skalę podatkową i zasady wyliczania podatku, ulgę dla klasy średniej, seniorów pracujących, PIT zerowy dla rodzin 4 plus oraz o ryczałt ewidencyjnym i zasady opodatkowania kartą podatkową. Do udziału w szkoleniu ZUS zaprasza szczególnie przedsiębiorców oraz pracowników biur rachunkowych i księgowości

Początek szkolenia o godzinie 10:00. Zapisy ZUS przyjmuje pod adresem: magdalena.jaworska02@zus.pl. Szkolenie on-line będzie przeprowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. - Zgłoszenie będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl. - informuje Regionalny Rzecznik Prasowy województwa pomorskiego, Krzysztof Cieszyński.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl