Strona główna

ZUS zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia

2022-05-11 14:58:32  |  ZUS fot. pexels.com

Tym razem podczas bezpłatnych szkoleń online organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie można dowiedzieć się m.in. jakie świadczenia przysługują w razie choroby lub macierzyństwa oraz jak korzystać z Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS i dlaczego warto to robić.

 

W środę 18 maja o godz. 10:00 odbędzie się webinarium na temat świadczeń, które można otrzymać w razie choroby lub macierzyństwa. Jego uczestnicy dowiedzą się jakie warunki trzeba spełnić aby dostać pieniądze, jakie wnioski wypełnić i kiedy dostarczyć je do ZUS.

Natomiast w czwartek 19 maja o godz. 10:00 ZUS zaprasza płatników składek, ubezpieczonych i świadczeniobiorców na wirtualne spotkanie dotyczące obsługi Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS. Dzięki niemu będzie można dowiedzieć się m.in. jak funkcjonuje platforma oraz jakie dokumenty można dzięki niej wypełniać i wysyłać, bądź pobrać bez wychodzenia z domu.

Zapisy na szkolenia ZUS przyjmuje pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

- Szkolenia będzie prowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia trzeba dołączyć podpisane oświadczenie RODO, które jest dostępne na stronie zus.pl. Po weryfikacji zgłoszeń, link zostanie przesłany na 15 min przed webinarium - informuje Regionalny Rzecznik Prasowy województwa pomorskiego Krzysztof Cieszyński.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl