Red Devils przegrywa i odpada z Halowego Pucharu Polski

2022-02-06 22:46:10  |  oprac. red. fot. Aleksander Fudali

W sobotni wieczór (6.02) Red Devils Chojnice podejmował na własnej hali KS Futsal Leszno. Niestety po dogrywce uległ przyjezdnym z wielkopolski 3:4 i odpadł z 1/16 Halowego Pucharu Polski.

Spotkanie zakończyło się przegraną dla "czerwonych diabłów", lecz nie obyło się bez zaciętej walki. Tuż przed końcem drugiej połowy, Patryk Laskowski w ostatniej chwili wyrównał wynik (3:3) i tym samym doprowadził do 10- minutowej dogrywki (2x5 min.).

W meczu debiutowali nowi zawodnicy, którzy dołączyli do klubu Red Devils - Karol Szopiński oraz Richard Bacik. Bramki natomiast, po stronie gospodarzy należały do Patryka Laskowskiego i Andre Silva, a po stronie gości do Marcina Firańczyka, Douglasa i Jakuba Kąkola.

Następny mecz 1 kolejki drugiej rundy STATSCORE Futsal Ekstraklasa z AZS UG Futsal, zaplanowany jest 13.02. (niedziela), o godzinie 18:00.