Przegrana w fatalnym stylu

2021-10-24 10:02:58  |  MKS Chojniczanka

Chojniczanka przegrała z Garbarnią Kraków 3:1. Do przerwy żółto-biało-czerwoni przegrywali 1:0, a na listę strzelców wpisał się Michał Feliks. W drugiej połowie Garbarnia podwyższyła prowadzenie po golu Daniela Morysa z rzutu karnego. Chojniczanka szybko zdobyła gola kontaktowego, a jego autorem był Marcin Grolik. W 84 minucie wynik ustalił Michał Feliks.

14. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: CHOJNICZANKA - GARBARNIA KRAKÓW 1:3 (0:1)

0:1 - Michał Feliks (33')

0:2 - Daniel Morys (70' - z rzutu karnego)

1:2 - Marcin Grolik (73')

1:3 - Michał Feliks (84')

Link do YouTube

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda - 3. Marcin Grolik, 45. Damian Byrtek (46, 5. Mateusz Bartosiak), 25. Kacper Kasperowicz (46, 20. Michał Grobelny) - 31. Sebastian Olszewski, 8. Sam van Huffel, 10. Maciej Kona (79, 4. Paweł Czajkowski), 77. Łukasz Wolsztyński (14, 17. Tomasz Mikołajczak), 11. Kamil Mazek - 30. Szymon Skrzypczak (79, 7. Artur Pląskowski), 91. Mateusz Klichowicz.

GARBARNIA: 1. Dorian Frątczak - 98. Bartłomiej Purcha, 5. Mateusz Bartków, 31. Donatas Nakrošius, 11. Daniel Morys - 99. Michał Feliks (90, 15. Grzegorz Marszalik), 6. Mateusz Duda, 29. Kacper Duda (81, 9. Jakub Kuczera), 53. Wiktor Szywacz, 19. Bartłomiej Korbecki (58, 7. Wojciech Słomka) - 8. Michal Klec.

żółte kartki: Van Huffel, Olszewski, Bartosiak, Mikołajczak - Szywacz, Nakrošius, K.Duda, Morys, Słomka.