Strona główna

Sezon na oldtimera

Sezon na oldtimera

2018-04-29 17:49:53  |  Krzysztof Różycki

Automobilklub Chojnice rozpoczął sezon. Jego członkowie spotkali się w niedzielę (29.04) na parkingu w parku Tysiąclecia. Choć impreza nie była szerzej propagowana, to przyciągnęła wielu zainteresowanych.

Z początkiem wiosny na drogi wyjeżdżają użytkownicy, którzy na co dzień poruszają się bardziej „cywilnymi” pojazdami. Ich pasja, szczególnie w okresie zimowym, skrywana jest w garażach,  by ujawnić się w pełnej krasie z początkiem pierwszych ciepłych dni. Po motocyklistach, którzy gościli na chojnickim rynku przed dwoma tygodniami i ubiegłotygodniowej imprezie Chojnickich Kaszlaków, sezon motoryzacyjny otworzyli w niedzielę członkowie Automobilklub Chojnice.

Wypielęgnowane i dopieszczone egzemplarze błyszczały w pełnym słońcu, a okazji do prezentacji pojazdów w najbliższym czasie będzie sporo. Już 1 maja chojnicki klub będzie brał udział w II Wystawie Pojazdów Zabytkowych w Złotowie i IV Zlocie Pojazdów Zabytkowych w Sępólnie Krajeńskim. Lista imprez z oldtimerami w roli głównej, które odbywają się w regionie, jest bardzo długa. Chojniczanie najbardziej czekają na szóstą edycję Chojnickiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl