Turniej Tenisa Stołowego z okazji 71. rocznicy wyzwolenia Czarnego

2016-03-07 13:02:52  |  UKS Ósemka THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice

W niedzielę (6.03) w hali sportowej przy ul. Parkowej w Czarnem odbył się Turniej Tenisa Stołowego z okazji 71. rocznicy wyzwolenia Czarnego. W turnieju wzięło udział 56 zawodników, którzy rywalizowali pomiędzy sobą w czterech kategoriach wiekowych: do 18 lat (12 osób), kobiety Open (8 zawodniczek), mężczyźni Open (24 osoby) i powyżej 50 lat (12 osób).

UKS „Ósemkę” THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice reprezentowali: Michał Brieger, Mateusz Żychliński, Sławomir Wilczek, Iwona Gadomska i Leszek Jodaniewski.

Bardzo dobry występ odnotował Michał Brieger, który zakończył rywalizację na 2. stopniu podium. Mateusz Żychliński i Sławomir Wilczek uplasowali się na miejscach 7-8. Iwona Gadomska po bardzo zaciętej walce zajęła 2. miejsce. Leszek Jodaniewski w najstarszej kategorii wywalczył 4. lokatę.
Urząd Miasta i Gminy Czarne ufundował pamiątkowe puchary za pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach oraz nagrody rzeczowe za miejsca 1-6.