Mistrzostwa Powiatu Chojnickiego w Tenisie Stołowym

2016-03-21 11:27:44  |  UKS Ósemka THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice

W sobotę (19.03) w Hali Sportowej w Konarzynach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Chojnickiego w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrane zostały w kategoriach: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna, Kobiety, Mężczyźni. We wszystkich kategoriach grano systemem do dwóch przegranych meczów.

UKS „Ósemkę” THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice w reprezentowali: Michał Brieger, Mateusz Żychliński, Jakub Mazur, Maksymilian Żychliński, Iwona Gadomska, Oliwia Wilczek, Dominik Raith, Filip Prondzinski i Andrzej Prondzinski.

Wśród chłopców ze Szkół Podstawowych Dominik Raith zajął miejsce 7-8, a zwycięzcą został Maksymialian Żychliński.
W kategorii Gimnazjum 1. miejsce zdobył Andrzej Prondzinski. Wśród Gimnazjalistek Oliwia Wilczek uplasowała się w przedziale 7-8.  W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych Filip Prondzinski zakończył rywalizację na miejscu 5-6, a na 3. stopniu podium stanął Jakub Mazur. Na szczycie podium wśród Kobiet znalazła się Iwona Gadomska. W kategorii Mężczyzn Mateusz Żychliński zajął 3. lokatę, natomiast zwycięzcą został Michał Brieger.

Po zakończeniu zawodów pierwsza trójka w każdej kategorii otrzymała dyplomy oraz medale. W klasyfikacji generalnej zawodów drużyna z „Ósemki” wywalczyła 2. miejsce i w nagrodę puchar.