Chojniczanka wygrywa z Arką w Pucharze Polski!

2015-08-12 21:17:06  |  oprac. ms

Chojniczanka Chojnice wygrywa w meczu 1/16 Pucharu Polski z Arką Gdynia po rzutach karnych 3:2. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1.

Pierwszego gola strzelili arkowcy przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Gola na 1:0 strzelił Michał Renusz. Do odrabiania strat i defacto do bardziej żwawej gry piłkarze MKS'u ruszyli w drugiej połowie. Wyrównującą bramkę, po wyjściu na czystą pozycją zdobył niezawodny napastnik Chojniczanki - Tomasz Mikołajczak. Do końca 90 minuty wraz z 30 minutową dogrywką wynik spotkania nie uległ zmianie. Chojniczanie mogli jednak już po 120 minutach zejść z boiska jako zwycięzcy. W 114 minucie spotkania bramkę na 2:1 dla Chojniczanki zdobywa Bartłomiej Niedziela. Jednak po kosultacji arbitra głównego z sędzią liniowym gol nie zostaje uznany. Drużyna z Chojnic awansowała do 1/8 Pucharu Polski.

Więcej zdjęć znajdziecie na oficjanej stronie Arki Gdynia.

Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0). Karne: 2:3