Strona główna

Wiosenne nastroje. Rozw. konkursu

Wiosenne nastroje. Rozw. konkursu

2015-05-19 10:11:04  |  oprac. mz, źródło ChDK

Chojnicki Dom Kultury zaprasza w niedzielę 31 maja o godz. 16:00 na wiosenny koncert operetkowy w wykonaniu solistów poznańskich.

 

Podczas koncertu będzie można nie tylko usłyszeć najbardziej znane utwory operetkowe i musicalowe, ale również takie, które swoją tematyką nawiązują do wiosennych klimatów. Śpiewacy operowi w składzie: Anna Bajerska-Witczak, Agnieszka Wawrzyniak, Jarosław Patycki i Bartosz Kuczyk zaśpiewają między innymi takie przeboje jak:
- "Twoim jest serce me"
- "Czardasz"
- "Pardon Madame"
- "Varażdin"
- "Dla Ciebie śpiewam tę pieśń"
- "Kochanie moje"
- "Wielka sława"
- "Hello, Dolly"

Chojnicki Dom Kultury, niedziela 31 maja, godz. 16:00
Bilety: 30 zł (do nabycia w kasie kina i przez Internet)

Uwaga konkurs! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na spektakl. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Wiosenne nastroje, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Zgłoszenia przyjmujemy do 25 maja do północy. Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w Dzień Matki. Zapraszamy do zabawy! Bilet może być fajnym prezentem z tej okazji.

Rozw. konkursu. Podwójną wejściówkę wygrała Magdalena Balda z Chojnic. Gratulujemy. Bilety do odbioru w kasie domu kultury.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl