Wygrana rezerw, porażka Kolejarza

2013-05-05 22:18:00  |  Tekst i fot: Ł.R.

W zgoła innych nastrojach są po minionym weekendzie piłkarze Kolejarza Chojnice i rezerw Chojniczanki.

Co prawda spadek z IV ligi jest już niemal przesądzony, to z pewnością cieszy wygrany pojedynek drugiego zespołu Chojniczanki z wyżej rozstawionym przeciwnikiem, Gryfem Tczew. Jedynego gola w 60. minucie spotkania zdobył Patryk Drewek. Wprowadzony w drugiej połowie zawodnik żółto-biało-czerwonych dość przypadkowo zdobył bramkę dającą trzy punkty swojemu zespołowi. Po rajdzie prawą stroną boiska, ani to dośrodkował piłkę w pole karne z ostrego kąta, ani to strzelał na bramkę rywala. Efekt był taki, że bramkarz gości dostał przysłowiową bramkę "za kołnierz" i musiał wyjmować piłkę z własnej siatki.

CHOJNICZANKA II CHOJNICE - GRYF 2009 TCZEW 1:0 (0:0)

Drugi z naszych chojnickich zespołów grający w niższych ligach, Kolejarz Chojnice, przegrał na stadionie przy ulicy Lichnowskiej z odwiecznym rywalem zza miedzy, Borowiakiem Czersk 3:5. Gole dla drużyny Pawła Skiby zdobywali: Patryk Melchert oraz dwukrotnie Tomasz Senderkiewicz.

KOLEJARZ CHOJNICE - BOROWIAK CZERSK 3:5 (1:5)