Strona główna

Manslaughter, Evilence i SunKingRoad u Kornela. Bilet y rozlosowane

Manslaughter, Evilence i SunKingRoad u Kornela. Bilet y rozlosowane

2013-04-19 20:05:04  |  Krzysztof Różycki

20 kwietnia w pubie Kornel zagrają Manslaughter, Evilence i SunKingRoad. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można zdobyć dwie wejściówki na koncert.

Trójmiejski Manslaughter powstał w 2007 roku, inicjatorami przedsięwzięcia są Carrion i Mary. Debiutancka płyta „Prelude to Sonic Destruction”, wydana własnym nakładem, ukazuje się 29 września 2010. Manslaughter rozpoczyna wzmożone życie koncertowe, grając m. in. z Frontside, Totem, Access Denied. Rok 2012 to początek pracy nad kolejnym wydawnictwem. „Earthborn Daemon” zostaje oficjalnie wydany 1 lutego 2013, przez niemiecką wytwórnię Legacy Records.

Manslaughter tworzą:
Carrion – gitara
Mary – perkusja
Grall – gitara
Sinner – wokal
Sadam – gitara basowa

Link do YouTube

Evilence powstał pod koniec 2008 roku w Bydgoszczy w składzie: Dariusz „Daro” Czyżewski - perkusja, Damian „Shorstky” Wolter - gitara i Piotr „Piłej” Łotocki - gitara. W maju 2009 do składu dołączył wokalista Filip "Philips" Rumiński, a w lutym 2010 roku skład uzupełnił basista Piotr „Małpa” Łukasik. Rozpoczęte w połowie 2009 r. nagrania promocyjnego materiału EP „Today Is The Day", w związku z problemami personalnymi zostały ukończone dopiero w marcu 2010. Niezależnie, zespół zarejestrował kolejne cztery utwory, które jako EP „The New World Order" udostępnione zostały w październiku 2010 r. Rok 2010 był jednocześnie rokiem prezentacji koncertowej. Evilence zagrał w tym czasie kilka koncertów, m. in. z takimi zespołami jak Hell:On i Master.
W maju 2011 r. szeregi Evilence z przyczyn osobistych opuścił "Małpa". Od lipca tego samego roku jego miejsce w składzie zajął Bartek "Bjoern" Wolak.
W roku 2011 zespół skupił się na pracy nad nowymi utworami na debiutancki LP, które zostały zarejestrowane w Red Sun Studio na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2012. Wydawnictwo powinno ukazać się w najbliższym czasie.

Evilence gra w składzie:
Filip Rumiński - wokal
Piotr Łotocki - gitara
Damian Wolter - gitara
Dariusz Czyżewski - perkusja
Bartek Wolak - gitara basowa

Link do YouTube

Chojnicki SunKingRoad powstał we wrześniu 2010 roku. Tworzą go muzycy ze sporym doświadczeniem scenicznym, a także „młody narybek”, który również dał się poznać, biorąc udział w kilu projektach. Trudno powiedzieć kto kogo tu „ciągnie za uszy”, istotne że z tej swoistej symbiozy powstają niebanalne i świeże dźwięki. W październiku 2011 roku ukazała się pierwsza płyta „Private Hell”, w świetnej oprawie, wydana własnym sumptem. Przyszedł czas na prezentację materiału na koncertach, zagrali m. in. na imprezach jak Rock On Fun w Gdańsku, Rockowe Ogródki w Płocku, Festiwal Generacja w Koszalinie, Mayday Rock Festiwal w Głogowie. Pojawili się również na koncertach w Niemczech (Dettenrockt w Emsdetten) i w Holandii.
Obecnie kończą pracę nad kolejnym materiałem.

SunKingRoad gra w składzie:
Angie - wokal                                             
Tolas - gitara
Kystian - bas
Wojtek - gitara
Michał – perkusja

Link do YouTube

Koncert Manslaughter, Evilence i SunKingRoad - pub Kornel 20.04, godzina 19.00. Bilety w cenie 10 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert zespołów Manslaughter, Evilence i SunKingRoad. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Manslaughter, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w piątek (19.04) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!

 

Rozstrzygnięcie konkursu. Bilety wygrali Piotr Paliszewski i Patrycja Winkowska. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem w barze, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl