Strona główna

Farben Lehre u Kornela. Bilety rozlosowane.

Farben Lehre u Kornela. Bilety rozlosowane.

2011-02-24 20:02:00  |  Krzysztof Różycki

26 lutego w Pubie Kornel odbędzie się koncert legendarnej płockiej kapeli Farben Lehre. Wieczór otworzy koszalińska grupa Raggafaya.

Zespół Farben Lehre powstał w 1986 roku w Płocku. Po pierwszych, lokalnych koncertach przyszedł czas na festiwal w Jarocinie. Ich pierwsza płyta ”Bez pokory” pojawiła się w 1991 roku. Do tej pory ukazało się 9 studyjnych albumów, dwa albumy DVD, jedna "koncertówka", nagrania archiwalne zebrane pod szyldem ”Garażówka” oraz liczne kompilacje. Zespół brał udział w wielu koncertach poza granicami kraju m. in. w Niemczech, Austrii, Francji oraz na Białorusi.

Farben Lehre gra w składzie:
Wojciech Wojda – śpiew, teksty
Konrad Wojda – śpiew, gitara
Filip Grodzicki – śpiew, gitara basowa
Adam Mikołajewski – perkusja

Link do YouTube

Zespół Raggafaya powstał w 2004 roku w Koszalinie. Ich muzyka jest energetyczną mieszanką reggae, hip-hopu, funka i rocka, która zadowoli szeroką rzeszę fanów pozytywnych wibracji  reggae, wielbicieli rapu, ale także wszelakich rock'n'rollowych tradycjonalistów.
Największym sukcesem tej młodej kapeli jest I miejsce w konkursie Ostróda Reggae Festiwal 2007. Grupa otrzymała nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Miasta Ostróda w wysokości 2000 złotych oraz możliwość nagrania materiału w studio „Radioaktywni” w Częstochowie.
W ostatnim czasie Raggafaya intensywnie koncertuje, stając na scenie u boku takich wykonawców jak: Paprika Korps, O.S.T.R., Farben Lehre, Mr. Zoob, Etna, Big Cyc, Hurt, Leniwiec czy Tabu. Na wiosnę 2010 nakładem Lou & Rocked Boys pojawiło się pierwsze profesjonalne wydawnictwo w postaci płyty CD, zatytułowane "Karrambol", promowane singlem, zatytułowanym "Dźwiękoszczelni".

Link do YouTube

Raggafaya gra w składzie:
Michał Dolak - gitara
Mikołaj Górski - perkusja
Dominik Hałka - instrumenty klawiszowe, śpiew
Paweł Łaskowski - śpiew
Nataniel Marsal - Cabitango - śpiew
Maciej Trembowiecki - gitara basowa

Koncert Farben Lehre i Raggafaya 26.02 - Pub Kornel, godzina 20:00. Bilety w cenie: przedsprzedaż - 20 zł; w dniu koncertu - 25 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 2 bilety na koncert Farben Lehre. Jeśli chcesz zdobyć bilet, napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Farben Lehre, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w czwartek (24.02) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!

Rozstrzygnięcie konkursu. Bilety wygrali Aleksandra Ciesielska i Dawid Steliga. Gratulujemy! Bilety do odbioru przed koncertem, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl