Wreszcie zwycięstwo!  Przodkowo pokonane

Wreszcie zwycięstwo! Przodkowo pokonane

2012-10-08 08:20:00  |  Ł.R.

Pierwsze punkty w IV lidze zdobyły rezerwy Chojniczanki w spotkaniu na własnym boisku przeciwko Huraganowi Przodkowo.

Oby prognostyk w postaci wygranej z czwartym zespołem IV ligi, dał wiarę we własne możliwości i pozwolił młodym chłopakom reprezentującym barwy żółto-biało-czerwone, zdobyć punkty w kolejnych spotkaniach. Zespół Mirosława Czuryło pokazał charakter, bowiem z beznadziejnej sytuacji, jaką była porażka już 0:2 w 28. minucie, potrafił zacisnąć zęby, wziąć się w garść i strzelić trzy gole, zapewniając sobie pierwsze punkty w lidze. Bramki Karola Skiby i Dominika Lenarta pozwoliły doprowadzić rezerwom Chojniczanki do wyrównania. Bohaterem meczu został Przemysław Laskowski, który dzięki trzeciej bramce w 82. minucie zapewnił swojemu zespołowi pierwsze w tym sezonie punkty w lidze. Trzy punkty w tym spotkaniu pozwoliły awansować naszemu zespołowi z 18 na 16 pozycję w tabeli. W pierwszym składzie na to spotkanie wybiegli zawodnicy z drugoligowej kadry:  Tomasz Mikołajczak, Marcin Garuch, Damian Rysiewski, Mateusz Dziubek oraz Dominik Lenart.

CHOJNICZANKA II – HURAGAN PRZODKOWO 3:2 (1:2)

Chojniczanka II: Cisewski - Lenart, Szulz, Kubiszewski, Zalewski (72' Kręcki) - Dziubek, Skiba, Rysiewski (73' Jędrzejewski), Laskowski, Garuch (46' Cysewski) - Mikołajczak (46' Dorawa).