Strona główna

Halloween Party z Ch24

Halloween Party z Ch24

2011-10-31 13:18:45  |  Ch24

Zombie pląsy w rytm znanych przebojów, także tych w mrocznych klimatach, fragmenty najstraszniejszych filmów grozy, a do tego mroczna oprawa czekają na Was w wigilię Wszystkich Świętych, czyli popularne w USA czy Anglii, ale nie tylko, Halloween. 31 października o godz. 19 zapraszamy do pubu Kornel na Halloween Party! Imprezę organizuje portal Chojnice24.

Przeistocz się w upiornego potwora czy zombie i pomóż nam przestraszyć złe duchy, jak niegdyś robili Celtowie. Właśnie w tę noc zaciera się granica między światem żywych i umarłych, a duchom łatwiej się przedostać do naszego świata. Tak mówią wierzenia. My nie musimy dawać im wiary, ale korzystamy z okazji do dobrej zabawy. Najbardziej realnie wyglądające straszydła, które będą w stanie wystraszyć prawdziwe duchy na pewno zostaną przez nas docenione i to już na samym wejściu. Liczymy na Waszą inwencję. Ci bardziej leniwi też będą mogą wmieszać się w tłum duchów, czarownic czy wampirów. Na początku imprezy będzie możliwość pomalowania swojej twarzy.

Portal Chojnice24 zadba o odpowiednią oprawę tej mrocznej nocy, konkursy i niespodzianki. Stroną muzyczną zajmie się DJ Jacek Osowicki. Na parkiecie liczymy na pląsy w wykonaniu zombie czy latających na miotłach czarownic ;) Waszą inwencję na pewno docenimy! Warto przyjść w przebraniu!

Zapraszamy wszystkich chętnych na Halloween Party – 31 października, start godz. 19. Miejsce – pub Kornel. Wstęp 6,66 zł.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl