Grad goli w spotkaniu Chojniczanki z Kamionką

2011-08-11 14:04:31  |  Ł.R.

Co prawda piłkarze Chojniczanki nie mają ostatnio problemów ze zdobywaniem goli, ale pomimo tego trener Grzegorz Kapica postanowił zrobić im trening strzelecki w postaci sparingu z A-klasową Kamionką.

Spotkanie to było jednostronnym widowiskiem zakończonym zwycięstwem żółto-biało-czerwonych 7:1. Worek z bramkami otworzył Marcin Tarnowski w 7. minucie, a festiwal strzelecki zakończył gol Krystiana Pieczary w 82. minucie. Swój debiut zaliczył również nowy nabytek drugoligowca z Chojnic, Karol Gregorek. Bramki jednak nie zdobył. W sparingu z powodu drobnych kontuzji nie zagrali Tomasz Parzy i Tomasz Szczepan.

KAMIONKA KAMIEŃ KRAJEŃSKI - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:7

Bramki: Igor Jurga 2x (27,32), Krystian Pieczara 2x (66,82), Marcin Tarnowski (7), Szymon Kaźmierowski (75), Michał Mikołajczyk (78) – dla Chojniczanki, Dawid Jeliński (62) – dla Kamionki.

Chojniczanka: Primel (46 Kołba) – Kalnikowski (46 Mikołajczyk), Steinke (60 Ligienza), Lenart (46 Marynowicz) – Posmyk (46 Trojanowski), Hajdamowicz, Ligenza (46 Jakosz), Atanackovic, Tarnowski (67 Posmyk)- Jurga (46 Pieczara), Gregorek (46 Kaźmierowski).