Strona główna

Odyseusze w USA. ZS nr 7 w Melbourne

Odyseusze w USA. ZS nr 7 w Melbourne

2011-06-02 08:18:36  |  Danuta Połom

Drużyna Odyseuszy z Zespołu Szkół nr 7 w Chojnicach jest już na Florydzie. Przeczytajcie jak im się tam podoba:

"Wczoraj ok. godz. 17 dolecieliśmy do Orlando. Na lotnisku czekali na nas nasi gospodarze. Potem odbyliśmy jeszcze godzinną podróż samochodami, by w końcu dotrzeć do Melbourne. Tutaj jest pięknie, ale nie tak gorąco jak w Waszyngtonie, a to za sprawą bryzy znad oceanu. Nasze rodziny są bardzo miłe. Starają się, by niczego nam nie brakowalo. Dzisiaj spędziliśmy radosny dzień. Zorganizowano dla nas poolparty. Do naszych dzieciaków dołączyli Odyseusze z Florydy. Język nie stanowił żadnej bariery, by móc radośnie spędzić czas.

Po południu wybraliśmy się do centrum handlowego. Wizyty w takim miejscu nie mogły podarować sobie oczywiście dziewczyny - w myśl dewizy - udane zakupy to udany dzień:) Wieczorem zjedliśmy razem kolację, rozmawialiśmy, poznając tym samym kulturę i zwyczaje amerykańskich rodzin. Jutro - podobno - wybieramy się nad ocean. Już nie możemy doczekać się tych pięknych widoków.

Pozdrawiamy nasze rodziny, przyjaciół, sponsorów i wszystkich chojniczan oraz naszą drużynę z II LO, ktora poznaje kulturę mieszkańców Kentucky".

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl