Strona główna

4 i 14 miejsce Odyseuszy. Gratulujemy!

4 i 14 miejsce Odyseuszy. Gratulujemy!

2011-05-31 11:57:45  |  Tekst mz, fot. arch.

Tyle emocji, przygotowań i już po konkursie, ale wspomnienia pozostaną na całe życie. Na oficjalnej stronie Odysei Umysłu są już wyniki światowych finałów: http://www.odysseyofthemind.com/wf2011/competitions_scores.php. Chojnickie drużyny spisały się znakomicie. Czwarte miejsce drużyny z II LO i czternaste ekipy z ZS nr 7 to prawdziwy powód do dumy.

Problem 1 Extreme Mousemobiles Division III, czyli w wolnym tłumaczeniu Chwila dla myszomobila - II LO zajęło 4 miejsce. To prawdziwa rewelacja, tym bardziej że przed nimi, jak też za nimi, znalazły się drużyny z USA, czyli ojczyzny Odysei Umysłu.

Problem 2 As Good as Gold...berg Division, czyli To raczej proste inaczej - ZS nr 7 zajęło 14 miejsce, przed nimi znalazła się też Ekologiczna Szkoła Społeczna z Rumii. To również wielki sukces, bowiem drużyna z Gimnazjum nr 3 nawet nie spodziewała się sukcesu na finałach ogólnopolskich, a co dopiero światowych.

Serdecznie gratulujemy Odyseuszom z Chojnic! Warto przy okazji wymienić kto reprezentował nas w USA.

Link do YouTube

Skład drużyny z II LO: Dominika Furmanek, Jonasz Skrzypkowski, Robert Welter, Janina Tenerowicz, Dominika Jakusz-Gostomska, Joanna Jakubowska , Marietta Laskowska. Trener - Marcin Szopiński.

Skład drużyny z ZS nr 7: Martyna Czapiewska, Zuzanna Wieczorek, Wiktoria Hoppe, Patryk Wilczek, Sława Jaruszewska, Aleksandra Piekarska, Viktoria Szopińska. Trener - Danuta Połom.

Na razie nie dostaliśmy jeszcze pokonkursowej relacji zza oceanu. Zapewne chojniczanie pakują się albo już lecą na Florydę lub jadą do Kentucky. Życzymy im wielu wrażeń z podróży i zasłużonego wypoczynku!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl