Red Devils bez punktów

2011-03-11 22:43:09  |  Ł.R.

W XVII kolejce Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu Czerwone Diabły udały się do Zgierza, by rozegrać spotkanie z Borutą Auto Mark.

Po wysokim zwycięstwie 4:1 nad TPH Polkowice wszyscy po cichu liczyli, że zespół Tomasza Aftańskiego stać będzie na urwanie punktów trzeciej drużynie w tabeli. Pierwsz połowa ułożyła się po myśli chojniczan. Trafienie Marka Widzickiego oraz Diguinho pozwalało optymistycznie sploglądać na drugą połowę. Do przerwy do naszej bramki trafił Daniel Krawczyk i to zespół Red Devils schodził do szatni, prowadząc 2:1. Niestety, w drugiej odsłonie dwie bramki a jednocześnie hat-trick Daniela Krawczyka, przesądziły o zwycięstwie gospodarzy 3:2.

BORUTA AUTO MARK ZGIERZ - RED DEVILS CHOJNICE 3:2 (1:2)
bramki:
1:0 - Daniel Krawczyk,
1:1 - Marek Widzicki,
1:2 - Diguinho,
2:2 - Daniel Krawczyk,
3:2 - Daniel Krawczyk,

Red Devils: Burglin (Kępa) - Widzicki, Diguinho, Mączkowski, Kaźmierczak - Żołądź, Kriezel,  Chrzonowski, Skiba, Zagorodnij, trener Tomasz Aftański, kierownik: Łukasz Prill.

25 marca o godzinie 19:00 Czerwone Diabły w hali Centrum Parku podejmować będą Pogoń '04 Szczeciń. Będzie to spotkanie Halowego Pucharu Polski.