Chojniczanka lepsza od Gryfa Wejherowo

2011-02-26 14:58:58  |  Ł.R.

Przygotowania Chojniczanki Chojnice wkraczają w decydujący etap. Inauguracyjny mecz z Bałtykiem Gdynia zbliża się wielkimi krokami.

Pomimo, że aura zimowa nie rozpieszcza nikogo, dzisiaj (26.02) na treningowym boisku ze sztuczną murawą Bytowi Bytów, żółto-biało-czerwoni zmierzyli się z Gryfem Wejherowo. Siódma drużyna III ligi (grupa: pomorsko-zachodniopomorska) objęła prowadzenie w 32. minucie i nie oddała go do przerwy. Druga połowa bardzo szybko przyniosła zmianę rezultatu. W 53. minucie bramkę wyrównującą zdobył Artur Andruszczak. Po upływie niespełna dwóch minut Chojniczanka za sprawą Tomasza Parzy wyszła na jednobramkowe prowadzenie. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy Grzegorza Kapicy 2:1.

CHOJNICZANKA CHOJNICE - GRYF WEJHEROWO 2:1 (0:1)

Chojniczanka: Krzysztof Baran- Artur Andruszczak, Grzegorz Jakosz, Robert Sierant, Michał Mikołajczyk(45'Tomasz Lenart) - Tomasz Pestka(45' Konrad Hajdamowicz), Szymon Matuszek, Sławomir Ziemak(45'Aleksandar Atanacković), Paweł Noga- Marek Kowal(45' Tomasz Parzy), Szymon Kaźmierowski(70' Kaźmierowski).