Strona główna

Sport to ich sposób na życie (FOTO)

Sport to ich sposób na życie (FOTO)

2023-04-13 12:00:00  |  Angelika Ollik

Nie tylko spełniają swoje marzenia, ale i osiągają wysokie wyniki. Za to wczoraj (12.04.) zostali docenieni nagrodami Starosty Powiatu Chojnickiego.

W Centrum Nauk Technicznych przy ul. Kościerskiej w Chojnicach spotkali się wczoraj najlepsi sportowcy w powiecie chojnickim. Wyróżnienia i nagrody z rąk starosty Marka Szczepańskiegoprzewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Jacka Klajny oraz dyrektorki Wydziału Oświaty i Sportu w Starostwie Powiatowym Ireny Laski odebrali zawodnicy, działacze sportowi, szkoleniowcy oraz trenerzy, którzy w sporcie nie tylko się spełniają, ale i sporo wygrywają. Nagrody za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej i szkoleniowej o łącznej wartości 66 tys. złotych trafiły do 43 wyróżnionych, lecz nie wszyscy mogli odebrać je dzisiaj osobiście, bowiem właśnie przebywają na zgrupowaniach za granicą.

- By były sukcesy muszą być też porażki, bo każda porażka jest drogą do zdobywania doświadczenia, ale i do tego, by w kolejnym kroku osiągać sukcesy. Robicie to co kochacie, realizujecie marzenia i macie świadomość, że sport to dziedzina życia, która hartuje człowieka, brawo – gratulował laureatom starosta chojnicki.

Lista zawodników i szkoleniowców, do których trafiły nagrody:

Hanna Rogowska, Patryk Kosmalski, Oliwia Laskowska, Agnieszka Pawłowska, Jan Krawczyk, Maciej Panaś, Laura Szulc, Jacek Kalinowski, Magdalena Kwaśna, Klara Sobczak, Krzysztof  Królik, August Sobczak, Jeremi Szczukowski, Maurycy Odejewski, Igor Pawłowski, Filip Nosol, Stanisław Nosol, Bartosz Peczka, Bartosz Żmudziński, Alicja Dampc, January Szczukowski, Mirosław Laskowski, Karol Jączkowski, Dariusz Kosecki, Emilia Pestka, Dorota Kostka, Natalia Babińska, Kamil Wyskida, Marcel Kukliński, Patrycja Babińska, Anastazja Szkatuła, Dawid Gradowski, Jarosław Fidurski, Natalia Olkowska, Julia Lewandowska, Hanna Skwierawska, Anna Cholewińska, Patrycja Żychska, Zuzanna Milewska, Antonina Syngierska, Fabian Brylowski, Jarosław Wróblewski, Kacper Sarnowski.

 

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl