Kolejarz/Ekomel zagra u siebie. AKTUALIZACJA

2023-03-10 08:50:51  |  ChKS Kolejarz

W sobotę, 11.03, o godz. 15:00 miał się odbyć mecz Kolejarza/Ekomel Chojnice na własnym stadionie. Rywalem chojnickiego zespołu miały być Żuławy Nowy Dwór Gdański. Decyzją Pomorskiego Związku Piłki Nożnej mecz  oraz wszystkie inne spotkania na szczeblu Pomorskiego ZPN ze względu na warunki atmosferyczne zostały odwołane.

Zapowiadał się bardzo ciekawy pojedynek. Kolejarz/Ekomel Chojnice jest liderem V ligi, a Żuławy zajmują również wysokie, szóste miejsce w tabeli. Także wynik i przebieg pierwszego meczu dają gwarancję ciekawego spotkania, gdyż jesienią gospodarze prowadzili do przerwy 2:0, a mecz zakończył się ostatecznie wygraną Kolejarza 3:4 (decydująca bramka wpadła w 87 minucie).

W pierwszej kolejce tej rundy Kolejarz/Ekomel wygrał na wyjeździe z Olimpią Sztum 3:0, a Żuławy przegrały u siebie z Deltą Miłoradz 1:2.

Uwaga kibice. Mecz z Żuławami odwołany!!!

Oto komunikat:

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej biorąc pod uwagę obecne i zapowiadane na weekend warunki pogodowe odwołuje z urzędu mecze zaplanowane na weekend 11/12.03.2023. Prognozowane opady śniegu mogą nie pozwolić gospodarzom zawodów na przygotowanie boiska tak, żeby mecz odbył się w sportowych i bezpiecznych dla zawodników warunkach.