PoGrom w Leśnie

2015-05-25 09:47:06  |  Kolejarz Chojnice

Grom Leśno – Kolejarz Chojnice 0:11 (0:7). Piłkarze Kolejarza wygrali w niedzielę (24.05) bardzo ważne spotkanie, gromiąc w Leśnie piłkarzy miejscowego Gromu.

Gospodarze bardzo chcieli sprawić niespodziankę i popsuć humory liderowi, ale nie mieli żadnych argumentów, by to zrobić. Podopieczni Marka Wirkusa byli lepsi pod każdym względem i przeważali na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Już po kwadransie było 0:3, a jeszcze do przerwy wpadły kolejne cztery gole. W drugiej połowie trener Marek Wirkus dokonał czterech zmian, ale nadal zdecydowana przewaga była po stronie Kolejarza. Wynik odzwierciedlał to, co działo się na boisku, a tak naprawdę miejscowi piłkarze powinni się cieszyć, że przegrali... tylko 0:11, bo mogło wpaść jeszcze kilka goli dla przyjezdnych.
To już jednak historia, teraz przed Kolejarzem mecz na szczycie z wiceliderem Czarnymi Piece.

Bramki: Jakub Błaszkowski 3, Oskar Podemski 3, Damian Mikołajczyk 2, Daniel Błaszkowski, Adam Glombiński, Michał Sagan.
KOLEJARZ: Goliński – Nalewaj, Januszewski, Toda, Piesik, Glombiński, Sagan, Błaszkowski D., Błaszkowski J., Mikołajczyk, Podemski oraz w drugiej połowie: Karkoszka, Kluza, Tyma P., Tyma M.

Wyniki:
Czarni Piece - Meteor Silno 7:0, Agra Ostrowite - Brda Wielkie Chełmy 5:1, Unia Klawkowo - Perła Czyczkowy 2:2, Grom Leśno - Kolejarz Chojnice 0:11, Zieloni Łąg - Olimpia Czersk 0:3.

Do bramki pewnie zmierza Jakub Błaszkowski.