Z okazji Dnia Osób z Niepełnosprawnością ZUS zaprasza na dyżury telefoniczne
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych powraca Dzień Osób z Niepełnosprawnością. Z tej okazji będzie można skorzystać ze specjalnych dyżurów telefonicznych. Zobacz, czego możesz się podczas nich dowiedzieć!
W tym roku ZUS rusza pod hasłem „Praca i Pasja”. W ramach tegorocznego Dnia Osób z Niepełnosprawnością pomorskie oddziały ZUS przygotowały wiele atrakcji m.in. prelekcje, spotkania informacyjne, panele dyskusyjne a także dyżury telefoniczne.
Na najbliższy dyżur gdański oddział ZUS zaprasza w poniedziałek, 12 września. Jego tematem będzie wyjazd do sanatorium w ramach ZUS. Podczas kolejnego dyżuru, który odbędzie się tydzień później, 19 września, będzie można zapytać o szczegóły dotyczące renty z tytułu niezdolności do pracy. Natomiast tematem dyżuru w poniedziałek 26 września będzie świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji.
Eksperci ZUS będą czekać na telefony pod numerem 58 307 86 25 w godzinach od 10:00 do 13:00.
Zapraszamy!