Kolejne sukcesy na koncie SP nr 5!

2022-06-21 11:27:58  |  oprac. red. SP nr 5

W dniach 19-21.06.2022 r. w Głuchołazach (woj. Opolskie) odbyły się finały krajowe w mini piłce nożnej chłopców i dziewcząt. W kategorii chłopców Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach zajęła II miejsce, a najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń szkoły Marcin Pilchowski-Lemańczyk.

To już 3 finał krajowy SP nr 5 w tym roku szkolnym i zarazem 3 medal mistrzostw Polski. Po srebrze w drużynowych biegach przełajowych i brązie na czwórboju lekkoatletycznym dorzucają kolejne srebro w piłce nożnej.

Bardzo cieszy fakt, że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został uczeń szkoły Marcin Pilchowski-Lemańczyk.