'Czerwone Diabły' w natarciu (FOTO)

2022-04-19 09:29:59  |  oprac. red. fot. Aleksander Fudali

Sobotnie (16.04) starcie okazało się dla Red Devils zwycięskie.  Rozgromili gości z Torunia 4:3 i tym samym uchronili się od strefy spadkowej.

Red Devils zmierzył się z FC Reiter Toruń w Wielką Sobotę na własnej hali i przed własną publicznością. To było trzecie spotkanie pod wodzą nowego trenera Jacka Burglina i nareszcie wygrane. Chociaż walka była zacięta i pierwszy gol "Czerwonych Diabłów" padł już w 2 minucie, to do przerwy jednak goście wysunęli się na prowadzenie 3:2. W drugiej połowie gospodarze nadgonili straty i wygrali 4:3 zgarniając 3 punkty.

Bramki: Patryk Laskowski (2), Oleh Nehela (11), Andre Silva „Kanika” (28), Kristian Medon (33) - Jefferson Ortiz (6), Marcin Mikołajewicz (9), Marcin Mrówczyński (11).

Red Devils: Kevin Kollar, Sebastian Kartuszyński – Kristian Medon, Patryk Laskowski, Janis Pastars, Andre Silva „Kanika”, Guladi Kokoladze, Oleh Nehela, Patryk Kubiszewski, Karol Szopiński, Piotr Kręcki. Trener: Jacek Burglin.