Chojniccy tenisiści stołowi ze srebrem w Rychnowach

2022-03-21 12:05:40  |  oprac. red., fot. nadesłane

Bardzo dobry występ tenisistów stołowych TS Chojnice na ogólnopolskim turnieju "Powitanie Wiosny" w Rychnowach. W stawce 10 drużyn i 85 zawodników chojniczanie zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, ustępując tylko zespołowi STLA Szczecinek.

Najwięcej punktów dla TS Chojnice wywalczył Maksymilian Żychliński, który wygrał rywalizację w kategorii 15 - 25 lat. Drugi wśród mężczyzn do 40 lat był Maciej Pawlak, a czwarty w tej samej kategorii - Łukasz Łysak. Również na czwartym miejscu w kategorii do 56 lat zawody zakończył Sławomir Januszewski.

Warto odnotować także indywidualny sukces reprezentującego UKS Ósemka Ad Bet/New House Chojnice Dominika Frąckowiaka, który w kategorii 15 - 25 lat zajął drugie miejsce

Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego "Powitanie Wiosny" zorganizował UKS Wiking Rychnowy. - Ta pierwsza edycja była naprawdę udana, chcemy, żeby zawody stały się imprezą cykliczną - podsumował główny organizator Tomasz Mikołajczak.