Strona główna

Koncert 'Chojnice dla Ukrainy'

Koncert 'Chojnice dla Ukrainy'

2022-03-14 08:11:10  |  ChCK

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 17 marca (czwartek) o godz. 19:00 na koncert charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na zakup niezbędnych rzeczy dla uchodźców z Ukrainy.


Podczas koncertu wystąpi zespół Pierwiastek z Trzech, który zaprezentuje swoją autorską muzykę. Założycielki zespołu Paulina Szymlek i Adriana Owczarczyk znane są szerszej publiczności z występów z telewizyjnym programie The Voice of Poland. Na chojnickiej scenie zaśpiewa również zespół A Duo w składzie Julia Stoltmann i Monika Wardyn, które współpracują muzycznie od najmłodszych lat, a obecnie studiują w Bydgoszczy.

Na scenie widzowie zobaczą także muzyków i aktorów z Chojnickiego Centrum Kultury. Zespół w składzie Weronika Kowalska, Janusz Łangowski i Patryk Nita zagra utwory takich artystów jak Stanisław Soyka, Skaldowie czy Astor Piazzolla.

Wejściówki można odbierać w kasie ChCK. Przed wejściem na koncert będzie można nabyć cegiełki (tylko za gotówkę). Sugerowana minimalna opłata to 20 zł; można oczywiście wpłacać większe kwoty. Wszystkie zebrane podczas koncertu pieniądze zostaną przekazane na zakup niezbędnych rzeczy dla obywateli z Ukrainy, którzy przyjechali do Chojnic.

Zapraszamy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl