Strona główna

'Nowy' Starosta Chojnicki przejmie obowiązki na jeden dzień

'Nowy' Starosta Chojnicki przejmie obowiązki na jeden dzień

2022-01-31 11:36:14  |  Tekst Angelika Ollik, fot. Monika Garstecka

Podczas minionego weekendu odbywały się liczne imprezy i licytacje w ramach 30 finału WOŚP. W Chojnicach także nie próżnowano i zebrano ponad 62 tys zł. Jest to na razie kwota szacunkowa. Natomiast największym zainteresowaniem cieszyła się licytacja o przejęcie na jeden dzień "fotela" starosty chojnickiego wraz z jego obowiązkami.


"Nowym" starostą chojnickim na jedeń dzień zostanie Michał Urbaniak z Chojnic. Udało mu się wylicytować tę funkcję podczas wczorajszego (30.01) koncertu w ChCK za 3 tys. zł, które trafiły na zbiórkę WOŚP. Urząd zapewnia, że pracy będzie miał sporo.

Paulina Ambroziak, szefowa chojnickiego sztabu WOŚP, mówi o zebranej kwocie 62 tys. zł, jako o kwocie szacunkowej - Dokładną kwotę będziemy znać, gdy przyjdzie rozliczenie z fundacji, i gdy zakończą się wszystkie licytacje na allegro, a te potrwają jeszcze do 14 lutego. Na razie  to co jest podliczone, to kwoty datków z puszek, okolicznośiowych imprez i zakończonych licytacji.

W tym pieniądze zebrane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspomogą zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl