Strona główna

Przerwać złą passę

Przerwać złą passę

2021-04-14 13:31:52  |  MKS Chojniczanka

W 27. kolejce eWinner 2 Ligi Chojniczanka podejmie na własnym stadionie rezerwy Śląska Wrocław.


Zespół Adama Noconia przystąpi do rywalizacji po dwóch porażkach z rzędu. W poprzedniej serii spotkań Chluba Grodu Tura uległa na wyjeździe Garbarni Kraków 1:2. Strzelanie w tamtym meczu rozpoczął w 40 minucie nasz kapitan Tomasz Mikołajczak, natomiast w drugiej połowie szalę na swoją korzyść przechylili gospodarze za sprawą dubletu w wykonaniu napastnika ,,Brązowych” Michała Fidziukiewicza. W zgoła odmiennych nastrojach do spotkania przystąpi druga drużyna Śląska. ,,Wojskowi” są na fali wznoszącej i od czterech meczów są niepokonani. Podopieczni Piotra Jawnego wygrali 3 ostatnie spotkania, dzięki czemu awansowali na pozycję gwarantującą baraże o pierwszą ligę. Poprzedni mecz Wrocławian był bardzo emocjonującym widowiskiem, szczególnie w drugiej połowie, w której padły 4 gole a wygraną miejscowym zapewnił w końcówce spotkania Mateusz Młynarczyk ustalając wynik na 3:2

Oba zespoły mierzyły się ze sobą w 8 kolejce i wtedy zwycięsko wyszli gospodarze z Wrocławia. Ślązacy wygrali tamto starcie 2:0 po bramkach Krocza i Kotowicza. Warto zaznaczyć, że zarówno Chojniczanka jak i Śląsk kończyły tamten mecz w ,,10″, gdyż przed ostatnim gwizdkiem boisko z powodu dwóch żółtych kartek opuścił Bartosz Boruń oraz pomocnik żółto-biało-czerwonych Tomasz Mikołajczak, który zobaczył bezpośrednio czerwony kartonik.

Wieczorna rywalizacja przy ul. Mickiewicza 12 to także pojedynek dwóch czołowych strzelców ligi. Najlepszy napastnik przyjezdnych Sebastian Bergier ma w tym momencie na swoim koncie 13 trafień, o 3 więcej niż najskuteczniejszy w naszych szeregach Szymon Skrzypczak. Bergier w ostatnich czterech meczach trafiał do siatki rywali czterokrotnie, czym walnie przyczynił się do poprawy pozycji w tabeli wrocławian.

Śląsk gra ostatnio falami. Po czterech zwycięstwach z rzędu pod koniec zeszłego roku przyszedł gorszy okres bez wygranej w kolejnych czterech kolejkach a teraz 3 komplety punktów pod rząd sprawiają, że ciężko jednoznacznie wskazać faworyta środowego spotkania. Przewaga własnego boiska jest po stronie Chojniczanki, aczkolwiek obecna forma jest atutem ,,Wojskowych”. Klub z pomorza dalej jest najlepszym zespołem w całym zestawieniu, jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie. Należy zwrócić uwagę na fakt, że 5 ostatnich meczach, w których rezerwy Śląska inkasowały pełną pulę punktów strzelały po 3 bramki i ani razu nie musieli w nich gonić wyniku.

Do kadry meczowej naszego zespołu wraca Mateusz Klichowicz, który musiał pauzować z powodu 4 żółtych kartek. W starciu z wrocławianami zabraknie Marcina Grolika, który w poprzedniej kolejce zobaczył ósme takie upomnienie.

Początek spotkania w środę o godzinie 19:30.

Mecz 27. kolejki eWinner 2 Ligi: Chojniczanka – Śląsk II Wrocław będzie można obejrzeć bezpłatnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej sponsora ligi – eWinner.

Transmisja jest dostępna za darmo po zainstalowaniu aplikacji w swoim telefonie / tablecie i założeniu konta / zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji eWinner. Za pomocą aplikacji można również przesłać sygnał bezpośrednio do telewizora (opcja powinna działać posiadaczom telewizorów z funkcją smart TV lub przystawką Chromecast).

INSTRUKCJA

 

Rozmowa z kapitanem Tomaszem Mikołajczakiem w której to podsumowujemy ostatnie mecze Chojniczanki oraz zapowiadamy spotkanie z rezerwami Śląska Wrocław.

Link do YouTube

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl