Wygrana Chojniczanki z Hutnikiem

2020-12-03 11:57:57  |  MKS Chojniczanka

Chojniczanka wygrała z Hutnikiem Kraków 4:1 w meczu 16. kolejki 2 Ligi. W 13 minucie wynik otworzył Mateusz Klichowicz. W 25 minucie po zagraniu Macieja Kony, Klichowicz ruszył lewą stroną boiska i po jego uderzeniu piłka odbiła się jeszcze od Łukasza Kędziory i wpadła do siatki.

W 59 minucie Szymon Skrzypczak nie wykorzystał rzutu karnego, ale zrehabilitował się dwie minuty później zdobywając bramkę na 3:0 po zagraniu Tomasza Mikołajczaka. Czwartą bramkę dla Chluby Grodu Tura w środowym spotkaniu strzelił Mateusz Klichowicz w 68 minucie. W końcówce spotkania debiutanta Jakuba Banacha pokonał Krzysztof Świątek.