Chojniczanka ponownie za trzy punkty

2020-09-05 23:46:25  |  MKS Chojniczanka, video tvp sport

Podopieczni trenera Adama Noconia zgarnęli kolejny komplet oczek pokonując Olimpię Grudziądz 3:1.

Do przerwy żółto-biało-czerwoni prowadzili 1:0 po samobójczej bramce Davida Andronicia. Duży udział przy tym golu miał Sergiy Napolov, który zdecydował się na strzał zza pola karnego czym zaskoczył źle interweniującego defensora gospodarzy.

W drugiej połowie piękną bramkę zdobył Szymon Skrzypczak porywając się na indywidualną akcję zakończoną pewnym strzałem. W końcówce meczu kontaktowe trafienie zaliczył Piotr Janczukowicz, ale Chojniczanka w samej końcówce dołożyła jeszcze jedną bramkę. Piękną asystą popisał się Artur Pląskowski, a do siatki trafił Szymon Emche.

Po dwóch kolejkach Chojniczanka jest liderem w ligowej tabeli z kompletem punktów.