Strona główna

Koncert Julii Kurszewskiej ONLINE

Koncert Julii Kurszewskiej ONLINE

2020-06-03 14:16:24  |  ChCK

Chojnickie Centrum Kultury i firma CT Media zapraszają na internetowy koncert Julii Kurszewskiej i BarthuS'a. Premiera wydarzenia będzie miała miejsce w piątek 5 czerwca o godz. 20:00.


Na początku 2019 roku chojniczanka Julia Kurszewska we współpracy z Bartkiem Szałańskim BarthuS stworzyła mini album muzyczny pt. "Wstecz". Epka składa się z pięciu utworów, do których teksty napisała Julia. Utwory są spójną opowieścią o tym jak różne mogą być emocje towarzyszące rozstaniu, o tym że czasem borykamy się z wewnętrznym żalem, a czasem szukamy tej drugiej warstwy, czyli pozytywnych emocji płynących z relacji z drugim człowiekiem - opowiada wokalistka.

Julia Kurszewska jest studentką IV roku kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza nauką zajmuje się swoją największą pasją jaką jest muzyka. - Swoje pierwsze kroki stawiałam na scenie Chojnickiego Centrum Kultury i właśnie tutaj nauczyłam się jak ważnym elementem muzyki są słowa. Z tego powodu  piszę teksty samodzielnie dzieląc się w ten sposób swoimi przemyśleniami. Uwielbiam elektroniczne nowoczesne brzmienia, które są ciekawym kontrastem dla słów, które układam w wersy. Nie zamykam się w jednym gatunku, stale poszukuję nowych brzmień i inspiracji, czy to w sztuce, czy w przykładach życia codziennego - opowiada solistka.

Dzięki jednej z chojnickich firm na scenie ChCK stanęły ekrany LED P3 o wysokiej rozdzielczości 4K i odświeżaniu 3840Hz, które wzbogacą koncert o niezwykle efektowne wizualizacje.

Koncert transmitowany będzie na facebookowym profilu ChCK i na portalu YouTube.

Zapraszamy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl