Strona główna

Mecze Chojniczanki w serwisie IPLA i w Polsacie Sport

Mecze Chojniczanki w serwisie IPLA i w Polsacie Sport

2020-05-15 13:10:10  |  MKS Chojniczanka

Rozgrywki Fortuna 1 Ligi zostaną wznowione w pierwszym tygodniu czerwca. W związku z tym, iż w kraju nadal nie można organizować imprez masowych, telewizja Polsat we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Pierwszą Ligą Piłkarską wyszła naprzeciw oczekiwaniom kibiców.


W tej wyjątkowej sytuacji telewizja Polsat podjęła decyzję, że będzie emitować 6 meczów w jednej kolejce na swoich sportowych kanałach. Pozostałe 3 mecze, jeśli tylko warunki techniczne pozwolą, kibice będą mogli obejrzeć na stronie IPLA.TV. Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery.

Pierwszy mecz po wznowieniu rozgrywek piłkarze Chojniczanki rozegrają 2 czerwca o godzinie 16:00 z Puszczą Niepołomice. To spotkanie będzie można zobaczyć w serwisie ipla (www.ipla.tv, w aplikacjach mobilnych ipla oraz w aplikacjach Smart TV). Następny mecz żółto-biało-czerwoni rozegrają 7 czerwca z GKS-em Tychy. (godz. 15:10). To spotkanie pokaże telewizja Polsat Sport. Natomiast w 25. kolejce podopieczni trenera Zbigniewa Smółki udadzą się do Olsztyna. Mecz ze Stomilem będzie można zobaczyć w serwisie ipla (13 czerwca, 17:00).

Sytuacja z koronawirusem SARS-CoV-2 to wyzwanie dla całego świata sportu. Pierwsza Liga Piłkarska jest w stałym kontakcie ze wszystkimi partnerami ligi – Polskim Związkiem Piłkarskim, telewizją Polsat i sponsorem tytularnym firmą Fortuna. Bardzo dziękuję Dyrektorowi Marianowi Kmicie, że zdecydował się na podwojenie liczby transmisji w sportowych kanałach Polsatu, a także na transmisje internetowe, które pozwolą kibicom na śledzenie wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. To pokazuje, że liga może liczyć na bardzo duże wsparcie ze strony telewizji Polsat, która przed miesiącem przedłużyła z nami kontrakt telewizyjny do sezonu 2023/2024 – mówi Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

Szczegółowy terminarz 23. kolejki Fortuna 1 Ligi:

 

Szczegółowy terminarz 24. kolejki Fortuna 1 Ligi:

 

Szczegółowy terminarz 25. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl