Strona główna

Cztery domowe mecze w tym sezonie na własnym stadionie!

Cztery domowe mecze w tym sezonie na własnym stadionie!

2020-05-26 17:11:27  |  MKS Chojniczanka

We wtorek w Urzędzie Miejskim w Chojnicach odbyła się narada z przedstawicielami władz miasta Chojnice, głównym wykonawcą inwestycji na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 oraz zarządem naszego klubu. Zgromadzeni otrzymali zapewnienie od głównego wykonawcy, że jeżeli wszystkie prace pójdą zgodnie z planem, to terminy czterech domowych spotkań nie są zagrożone i będą mogły zostać rozegrane w Chojnicach.


Jestem bardzo szczęśliwy z takiego obrotu sprawy, bo jest to dla nas najlepsza możliwa informacja. Myślę, że to tchnie w cały zespół i naszą klubową społeczność ducha optymizmu przed wznowieniem rozgrywek. Cztery spotkania, które pozostały nam do rozegrania jako gospodarz mogą być bardzo istotne w kontekście walki o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze, dlatego jest to tak ważne, żeby odbyły się na naszym stadionie – mówi wiceprezes Chojniczanki, Jarosław Klauzo.

Chojniczanka na swój stadion wróciłaby w pierwszy weekend lipca. Właśnie wtedy zaplanowany jest pierwszy domowy mecz po serii siedmiu wyjazdowych spotkań z rzędu.

 

Ramowy terminarz domowych spotkań:

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl