Chojniczanka zremisowała z Sokołem Ostróda

2020-02-18 15:19:02  |  MKS Chojniczanka

Chojniczanka zremisowała z Sokołem Ostróda 2:2 w swoim szóstym sparingowym meczu podczas trwającego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Bramki dla Chojniczanki zdobywali Janusz Surdykowski i Mateusz Kuzimski.

SPARING NR 6: CHOJNICZANKA – SOKÓŁ OSTRÓDA 2:2 (0:1)
0:1 – Robert Chwastek (8′)
1:1 – Janusz Surdykowski (59′)
1:2 – Wojciech Zyska (70′)
2:2 – Mateusz Kuzimski (90′)

W 25 minucie Andrzej Witan obronił rzut karny wykonywany przez Piotra Okuniewicza.

CHOJNICZANKA: Andrzej Witan – Jacek Podgórski, Mateusz Bartosiak, Kacper Kasperowicz, Przemysław Pietruszka – Stanisław Wędzelewski, Maciej Spychała, Łukasz Zejdler, Marcin Trojanowski, Michał Sacharuk – Janusz Surdykowski.
Od 60 minuty: Andrzej Witan – Jan Mudra, Seweryn Michalski, Kamil Wiktorski, Krystian Wachowiak – Aghvan Papikyan, Oskar Paprzycki, Bartosz Wolski, Tomasz Mikołajczak, Aleksander Jagiełło – Mateusz Kuzimski.

SOKÓŁ: Kamil Dziwulski – Karol Żwir, Krzysztof Wicki, Adam Dobosz, Paweł Brzuzy, Łukasz Święty, Wojciech Zyska, Paweł Tomkiewicz, zawodnik testowany, Robert Chwastek, Piotr Okuniewicz.
W II połowie: Robert Sulewski, Dawid Pietkiewicz, Oskar Rynkowski, Piotr Ziółkowski, zawodnik testowany.

Bramki i obroniony rzut karny przez Andrzeja Witana z wtorkowego sparingu Chojniczanki z Sokołem Ostróda.