Strona główna

'Słodki koniec dnia'. Rozwiązanie konkursu.

'Słodki koniec dnia'. Rozwiązanie konkursu.

2019-06-14 18:00:03  |  ChCK, oprac. red.

„Słodki koniec dnia” to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Dla naszych Czytelników mamy do zdobycia podwójną wejściówkę na poniedziałkowy (17.06) seans DKF.


Słodki koniec dnia (17.06, godz. 19)

reżyseria: Jacek Borcuch
scenariusz: Jacek Borcuch, Szczepan Twardoch
gatunek: dramat
produkcja: Polska
czas trwania: 1 godz. 32 min.

Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

Link do YouTube

Bilety: 15 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1 lub przez Internet)

UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans, którą rozlosujemy spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Słodki koniec dnia, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dziś do g. 17. Rozwiązanie konkursu o godz. 18.

Rozwiązanie konkursu: Podwójną wejściówkę na seans wygrała Fabiola Stachowicz z Chojnic. Bilety do odebranie w kasie ChCK. Gratulujemy!

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl