Strażak z Chojnic mistrzem województwa w ping-pongu

2019-03-13 15:01:49  |  oprac. (aw), fot. KP PSP Chojnice

Świetnego wyniku swoim podwładnym gratuluje komendant st. kpt. Błażej Chamier Cieminski.

W ubiegłym miesiącu w Kwidzynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Strażacy z Chojnic mocno zaznaczyli na zawodach swoją obecność. St.asp Michała Brieger został mistrzem województwa, drużynowo byliśmy czwarci.

Pierwszego dnia zawodów tj. 12 lutego rozegrany został turniej drużynowy. Chojnicka komenda reprezentowana przez st.asp Michała Brieger i mł. asp Rafała Rafińskiego zajęła czwarte miejsce. Następnego dnia odbyły się rozgrywki indywidualne podczas których Michał Brieger wygrał turniej i tym samym został mistrzem województwa.

W klasyfikacji drużynowej i indywidualnej najlepszym zawodnikom wręczono puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.