Strona główna

Dokonania Roku 2019 – zgłoszenia do 20 stycznia

Dokonania Roku 2019 – zgłoszenia do 20 stycznia

2019-01-11 10:25:25  |  Anna Zajkowska

Na pierwszego marca zaplanowano tegoroczną edycję gali Dokonań Roku. W Promocji Regionu Chojnickiego trwają przygotowania. Roman Guzelak zachęca chojniczan do zgłaszania własnych typów w poszczególnych kategoriach.


- Jeśli ktoś chciałby zgłosić osobę, stowarzyszenie, firmę może to zrobić do 20 stycznia w Promocji Regionu Chojnickiego – mówił podczas wtorkowej (8.01.) konferencji prasowej Roman Guzelak. Formy składania kandydatur są trzy: osobiście w biurze PRCh przy ul. Stary Rynek 4, listownie lub mailowo, promocja@chojnice.pl.

Kategorie, w których można nominować to: kultura, nauka, edukacja, inicjatywa społeczna, sport, impreza roku, filantrop i gospodarka. - Te dwie ostatnie rządzą się troszeczkę innymi prawami. To zostawiamy kapitule. Jeżeli jednak ktoś będzie miał własny pomysł na nominowanie osoby w dziedzinie filantropii to nie ma najmniejszego problemu. Jeżeli chodzi o gospodarkę, proszę pamiętać, że to co przyświeca kapitule to jest kwestia inwestycji. Nie wynik finansowy przedsiębiorstwa, a inwestycje, które przyczyniają się do powstawania nowych miejsc pracy – wyjaśnił prezes PRCh. Zgłoszenie każdej, osoby, organizacji pozarządowej, wydarzenia, inicjatywy winno zostać opisane i uzasadnione.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl