Strona główna

Stłuczka na krajowej nr 22. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Stłuczka na krajowej nr 22. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

2018-08-20 14:13:14  |  Anna Zajkowska, fot. (arch.)

Wczoraj (19.08) około godz. 18.30 na trasie Chojnice – Czersk doszło do stłuczki dwóch aut. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale do szpitala, w celu przeprowadzenia badań, trafiła kobieta w ciąży, pasażerka jednego z samochodów.

 

Jadąc w kierunku miejscowości Rytel, kierująca Fordem Fiestą 28-latka z pow. złotowskiego dojechała do środka jezdni w celu skręcenia w lewo. - W trakcie jednak zmieniła zdanie i wykonała manewr skrętu w prawo uderzając w tym momencie w bok Volkswagena Bora, który omijał fiestę z prawej strony - wyjaśnia Magdalena Rolbiecka p.o. oficera prasowego chojnickiej policji.

 

Uderzonym autem kierował 28-latek z pow. tczewskiego. Podróżowała z nim kobieta w ciąży oraz dwójka dzieci. Kierująca fiestą ukarana została 300 złotowym kredytowanym mandatem oraz 6 punktami karnymi za spowodowanie kolizji. - Zatrzymane zostały oba dowody rejestracyjne w związku z uszkodzeniami pokolizyjnymi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Rolbiecka. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale do szpitala w celu przeprowadzenia profilaktycznych badań trafiła kobieta w ciąży.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl