Strona główna

Podwójne uderzenie na kortach ChTT

Podwójne uderzenie na kortach ChTT

2017-07-17 08:35:44  |  mp

15 lipca, w dniu największego sukcesu polskiego tenisa w grze podwójnej, gdy Łukasz Kubot w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo zdobywał mistrzowski tytuł na Wimbledonie, również korty Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego wyłaniały mistrzów gry deblowej. Przy pięknej pogodzie do rywalizacji o Puchar Burmistrza Chojnic przystąpiły pary nie tylko miejscowe ale również z Czerska, Czarnego i Lipusza. Zawodnicy rozgrywali mecze w dwóch grupach, z których po wielu ciekawych, zaciętych istojących na wysokim poziomie meczach wyłoniono półfinalistów.


W finałowym pojedynku na przeciw siebie stanęły dwie chojnickie pary. Po meczu obfitującym w piękne zagrania Daniel i Maciej Pawlak musieli uznać wyższość Tomasza Pulkowskiego i Piotra Szliepa, którzy zostali zwycięzcami I Edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Chojnic. Trzecie miejsce zajęła ekipa z Lipusza w składzie Łukasz Woźniak i Mateusz Jereczek.

- Piękna pogoda, aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, rywalizacja, przyjazna atmosfera sprawiły, że nawet zespoły, które nie odniosły sukcesu sportowego opuszczały korty z zadowoleniem i chęcią przyjazdu na kolejną edycję naszego turnieju - mówi Maciej Pawlak, jeden z organizatorów z Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego, jednocześnie zachęcając wszystkich do spróbowania swoich sił w tenisie.

Na zakończenie zawodów organizatorzy podziękowali sponsorom turnieju: Burmistrzowi Miasta Chojnice oraz prywatnym firmom.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl