Strona główna

Śmietanka towarzyska. Rozw. konkursu!

Śmietanka towarzyska. Rozw. konkursu!

2017-04-21 06:48:39  |  ChCK, oprac. red.

 

Nowa komedia Woody’ego Allena – geniusza kina, zdobywcy czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody. „Śmietanka towarzyska” jest jego 46. filmem. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. Na najbliższy seans DKF mamy dla naszych Czytelników do rozlosowania podwójną wejściówkę.


"Śmietanka towrzyska" 24 kwietnia, godz. 17, 19

reżyseria: Woody Allen

scenariusz: Woody Allen

gatunek: Komedia

produkcja: USA

czas trwania: 1 godz. 36 min.


O popis najwyższej klasy aktorstwa, jak zwykle u Allena, zadbała plejada znakomitości. A wśród nich m.in. nominowani do Oscara i Złotego Globu – Jesse Eisenberg („The Social Network”) i Steve Carell („Foxcatcher”), jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, nagrodzona Cezarem Kristen Stewart („Zmierzch”) oraz Blake Lively („Wiek Adaline”), Corey Stoll („O północy w Paryżu”, „Ant-Man”, seria „House of Cards”), Anna Camp („Służące”) i Parker Posey („Nieracjonalny mężczyzna”). „Śmietanka towarzyska” otworzyła 69. edycję festiwalu filmowego w Cannes.


Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carrell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.
[opis dystrybutora]

Link do YouTube


Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film "Śmietanka towarzyska" będzie można zobaczyć w poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 oraz 19:00.


Kino KINGSAJZul. Gdańska 14Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

UWAGA KONKURS: UWAGA KONKURS: Mamy podwójną wejściówkę na seans o godz. 17. Rozlosujemy ją spośród osób, które wyślą maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując Śmietanka towarzyska, a w treści swoje dane: imię, nazwisko, adres, nr telefonu (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Na maile czekamy dzisiaj do godz 14. Ogłoszenie zwycięzcy tego samego dnia.

Rozw. konkursu: Do kina zapraszamy panią Marzenę Antoszewską z Chojnic wraz z osobą towarzyszącą. Bilety do odbioru w Kingsajzie przed seansem.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl