Policjanci z Chojnic najlepsi w turnieju

2016-10-04 13:48:23  |  KPP Chojnice, fot. JW Nieżychowice

W minionym tygodniu odbyły się rozgrywki piłki nożnej halowej z udziałem chojnickich policjantów. Do wspólnej rywalizacji sportowej stanęli mundurowi z aresztu śledczego, żołnierze z jednostek wojskowych, strażacy oraz policja. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

W minionym tygodniu (29 września br.) w Hali Sportowej w Chojnicach odbył się turniej piłki halowej z udziałem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. W rozgrywkach wzięli udział funkcjonariusze aresztu śledczego, żołnierze z jednostek wojskowych, strażacy oraz policjanci. Parę minut po godzinie 9:00 gwizdek sędziego rozpoczął organizowane po raz siódmy rozgrywki w piłkę nożną. Drużyna policji z Chojnic walczyła o miano najlepszego zespołu piłkarskiego, a jednocześnie broniła tytułu z zeszłego roku, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Już w pierwszych minutach padły pierwsze gole. Rywalizacja drużyn była zacięta i wyrównana. Drużyna składająca się z policjantów z Chojnic doszła do samego finału, gdzie z jednostką wojskową z Nieżychowic w regulaminowym czasie zakończyła mecz z wynikiem 2:0, co zadecydowało o zwycięstwie drużyny policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

Na koniec za trzy pierwsze miejsca zostały wręczone nagrody. Za zajęcie I miejsca policjanci otrzymali puchar oraz wyłoniono króla strzelców, którym okazał się strażak z Komendy Państwowej Straży Pożarnej  z Sępólna Krajeńskiego, a mianem najlepszego bramkarza uhonorowano żołnierza z Jednostki Wojskowej z Nieżychowic. Rozgrywkom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji sportowych.