Z Olsztyna na tarczy

2015-09-05 21:44:27  |  oprac. ms

W sobotni wieczór (05.09.2015) zespół Chojniczanki Chojnice gościł na stadionie olsztyńskiego Stomilu. Drużyna z Chojnic przegrała 2:0 w meczu 7 kolejki I ligi z miejscową "dumą Warmi".

Pierwsza bramka padła w 30 minucie spotkania. Dośrodkowanie z prawej strony boiska w jedenastkę Chojniczanki strzałem głową zamienia na gola zawodnik Stomilu Michał Trzeciakiewicz. Drugi gol dla olsztynian padł w 60 minucie. W zamieszaniu podbramkowym Tomasz Wełna uderzył na bramkę chojniczan a dobitka w jego wykonaniu była już nie do obrony.

Należy nadmienić iż drużyna z Chojnic od 66 minuty grała w przewadze jednego zawodnika. Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę, otrzymał strzelec drugiej bramki dla Stomilu po próbie wymuszenia rzutu karnego.

Stomil: Skiba - Bucholc, Czarnecki, Ratajczak, Remisz, Głowacki, Lech, Meschia (67. Nishi), Trzeciakiewicz (55. Wełna), Kujawa (89. Łukasik) i Żwir.

MKS Chojniczanka: Hładyn - Kosakiewicz, Kieruzel, Biernat (65. Jelić), Pietruszka - Grzelak, Bartoszewicz, Zawistowski, Rogalski (76. Niedziela) - Rybski (55. Grischok) - Mikołajczak.