Strona główna

AC/DC i jazz... w Jedynce

AC/DC i jazz... w Jedynce

2015-02-19 16:57:02  |  M.SZ.

Przy dobrej muzyce, wszak łagodzi obyczaje uczniowie klasy IVc i Vd pokazali "Happening przeciw agresji" - akcja, która odbywa się w naszej szkole co roku. Występ poprzedzony był wytrwałą i długoterminową pracą na zajęciach dodatkowych "UCZĘ SIĘ WSPÓŁPRACY W GRUPIE, MAM TWÓRCZE POMYSŁY".


Uczniowie najpierw poznali różnice między przemocą i agresją, potem opracowali ankietę, następnie przeprowadzili ją w wybranych klasach szkoły: gdzie według ciebie dochodzi do agresji? do kogo zwrócisz się o pomoc?  Te i inne pytania stawiali swoim kolegom i koleżankom ze szkoły. Wyniki zaskoczyły, a widzowie i wychowawcy zapewne wrócą do tematu na godzinach wychowawczych.

Aktorzy przy dźwiękach zmieniającej się muzyki pokazywali scenki dramowe z życia wzięte. Co mógł zobaczyć, czego doświadczyć uważny  widz? Pozostanie zapewne myśl, że każdą trudną sytuację można rozwiązać w pozytywny sposób, trzeba tylko chcieć! Gratulacje dla wszystkich twórczo zaangażowanych! Vd: Kacper, Fabian, Miłosz, Adrian. IVc: Kacper, Oliwier, Tymoteusz, Zosia, Marysia, Julia, Marta.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl