Chłopcy z teamu gonią dziewczyny

2013-10-29 10:39:06  |  gruchalateam.pl

Po sukcesach dziewcząt przyszedł czas na wielkie sukcesy chłopców w kategorii wiekowej młodzik.

Podczas wczorajszych (28.10) finałów Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Piotr Szczukowski "Boxing Team Chojnice" pokonał 2:1 Patryka Jarosza "Skorpion Szczecin". Kolejną walkę stoczył Dawid Rohde "Boxing Team Chojnice" wygrywając jednogłośnie na punkty 3:0 z Kewinem Kokoszką "Korona Wałcz". Trzeci zawodnik Teamu Patryk Wardyn, również nie dał szans swojemu przeciwnikowi Patrykowi Wcisło "BKS Gorzów"pokonując go jednogłośnie na punkty 3:0.

Wszyscy trzej zawodnicy Boxing Team Chojnice zdobyli złote medale Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, tym samym wywalczyli przepustki do Mistrzostw Polski. Podczas turnieju Patryk Wardyn odebrał puchar dla najmłodszego uczestnika tejże imprezy.