Strona główna

Chojniczanka w strojach Adidasa

Chojniczanka w strojach Adidasa

2013-01-05 09:21:51  |  www.mkschojniczanka.pl

Po wygaśnięciu dwuletniej umowy z firmą NIKE, Zarząd klubu MKS Chojniczanka zdecydował się nawiązać współpracę z nowym sponsorem technicznym. Najkorzystniejsze warunki przedstawił oficjalny dystrybutor marki Adidas w Polsce – firma Vasco Sport.

W strojach z logiem niemieckiego producenta Chojniczanka zagra już podczas rundy wiosennej. Warto dodać, że nowe stroje będą spersonalizowane, co znaczy że kolorystyka nawiąże do barw i tradycji klubu. Projekt nie został skopiowany z katalogu Adidasa, dzięki czemu będzie wyjątkowy w skali całego kraju. Możliwość tak szczegółowego dostosowania swojej oferty do wymogów klienta to nowość proponowana przez znanego producenta odzieży sportowej. Wszystko dzięki nowoczesnemu konfiguratorowi tekstyliów mi Team. Do tej pory skorzystało z niego zaledwie kilka klubów wyższych lig, między innymi Korona Kielce i Arka Gdynia. Chojniczanka dołączy więc do elitarnego grona drużyn, które zostały objęte opieką markowego producenta.

Firma Adidas została założona w 1924 roku przez niemieckich braci Dassler. Na przełomie lat stała się jedną z bardziej uznanych marek na świecie, a z jej logiem grają najpopularniejsze drużyny piłkarskie – Real Madryt, Chelsea Londyn czy AC Milan. Umowę z firmą Vasco Sport podpisano na dwa lata.

Powiązane artykuły:

Najnowsze artykuły:

pełna wersja Chojnice24  |  do góry

© chojnice24.pl  |  powered by intensys.pl